JUICED 2 HOT IMPORT NIGHTS RECENZJA

More videos

JUICED 2 HOT IMPORT NIGHTS RECENZJA
OCENA 6.5/10
Jeżeli Wam się podoba, prosimy o okay-ki i SUBSKRYBOWANIE !

W dzisiejszej recenzji opowiemy o grze JUICED 2 HOT IMPORT NIGHTS
Gra ujrzała światło dzienne 24 stycznia 2008 roku , wydawcą produktu jest firma THQ. Juiced 2: Hot Import Nights to gra wyścigowa oparta na walce samochodów z niewiarygodną prędkością. Jest to kontynuacja znanej produkcji pod tytułem Juiced Szybcy i Gniewni i właśnie na oryginale opiera się sposób rozgrywki. Można by się spodziewać, że kolejna część gry pobiję swoją poprzedniczkę, ale czy tak jest dowiecie się z naszej recenzji. Frajda gry polega na stworzeniu własnej postaci, zakupieniu auta i jego podrasowaniu oraz startowaniu w wielu wyścigach na których zdobywamy masę pieniędzy. Na wstępie naszej rozgrywki tworzymy własną postać, możemy wybrać jej płeć oraz wygląd który jesteśmy w stanie modyfikować w sposób odpowiadający każdemu z nas, poprzez ustawienie poprawnych proporcji nosa, fryzury oraz ubioru odpowiadającego naszym upodobaniom. Następnym krokiem jest kupno i budowa własnego auta, na początku gry jesteśmy wstanie kupić auto jedynie dla przeciętnego Kowalskiego np. Audi A3. Po zdobyciu większej sumy pieniędzy i doświadczenia możemy pozwolić sobie na zakup o wiele droższego auta np. keningzega. By polepszyć osiągi naszego wozu, musimy wyposażyć go w zestaw modyfikacji, tę czynność dokonujemy w garażu. Nie od razu mamy dostęp do wszystkich ulepszeń , najpierw mamy obowiązek ukończenia odpowiednich wyścigów tzw. wyzwań. Najlepszymi częściami w grze są zestawy prototypowe, które zdobywamy wykonując cele związane z nimi.
W Juiced 2 HIN zobaczymy 93 samochody różnych marek i typów np. musle cary, super cary o nieziemskich osiągach. Po stworzeniu postaci i auta rozpoczynamy tryb kariery w którym zmierzymy się z wyzwaniami czekającymi na nas w grze. Kariera dzieli się na ligi w JHIN mamy ich 10- od ligi dla początkujących po klasę światową oraz elitę HIN. W każdej z nich natrafimy na cele, które możemy osiągnąć, by znaleźć się w wyższej lidze musimy wykonać przynajmniej część z nich. Możemy również wziąć udział imprezach specjalnych tzw. wyścigach prototypów lub Musle carów. HIN oferuje nam 9 trybów wyścigu, my postaramy się opowiedzieć Wam o kilku z nich:
-Drift wytrzymałościowy- jest najtrudniejszym z driftów, musisz zdobywać punkty jak najdłużej by uchronić się przed eliminacją
-Obstawianie widzów- w tym trybie nie bierzemy udziału, natomiast obstawiamy innych kierowców
Możemy uczestniczyć również w wyścigach drużynowych , w których ściągamy się wspólnie z drużyną. Mamy dostęp do wielu kierowców, im więcej kosztują tym mają lepsze umiejętności
Przed każdym wyścigiem mamy okazję założenia się z innymi kierowcami kto pierwszy dojedzie do mety, najpierw wybieramy przeciwnika z którym chcemy się założyć a następnie określamy stawkę zakładu, jeśli nam się poszczęści osoba z którą się założyliśmy przyjmę zakład. Nie pozostaje wtedy nic innego jak tylko wygrać wyścig, pomaga nam w tym tzw. straszenie. Gdy siedzimy przeciwnikowi na ogonie zaczyna on wykonywać nerwowe ruchy i popełniać błędy. Każdy z kierowców ma inną wytrzymałość na straszenie. Jeśli nam się uda powędrujemy w tabeli oczko wyżej, ale gdy kierowca wpadnie w poślizg i zamknie nam drogę wyrządzi nam to więcej szkody niż pożytku. W grze przeważają motywy muzyczne muzyki techno, R&B oraz amerykańskiego hip hopu.
Dzięki Games for Windows Możliwa jest rozgrywka wieloosobowa. Mamy możliwość rywalizowania z graczami całego świata. Kariera online jest dość podobna do trybu single player. Jedyna różnica to zmiana rywali komputerowych na prawdziwych graczy. Gra Juiced 2 Hot Import Nights dedykowana jest zwolennikom hardcorowej jazdy oraz dla tych, którym znudziła się już seria Need for Speed!

source